Agrobankier.pl

Agrobankier - kredyty dla rolnictwa

NASZA OFERTA

Kredyt na zakup maszyn rolniczych

Kredyt na maszyny rolnicze

Posiadasz własne gospodarstwo rolne? Chcesz je rozwijać, jednak nie dysponujesz wystarczającą ilością gotówki? Inwestowanie i rozwój gospodarstwa związany jest przede wszystkim z zakupem nowych maszyn i urządzeń. Kredyt na zakup maszyn rolniczych to produkt, który pozwoli zrealizować plany zakupowe. Już teraz unowocześnienie Państwa działalności jest w zasięgu ręki. Kredyt dla rolnika na korzystnych zasadach to najlepsze rozwiązanie, jakie możemy zaproponować naszym Klientom!

Kredyty rolnicze są najprostszym sposobem umożliwiającym finansowanie gospodarstw. Potrzebujesz specjalistycznych maszyn lub urządzeń, które są niezbędne do prowadzenia Twojego gospodarstwa? Postaw na kredyty przeznaczone dla rolników.

Zasady udzielania kredytów są bardzo przejrzyste! Skorzystanie z oferowanych kredytów dla rolników z pewnością pomoże osobom prowadzącym działalność rolniczą rozwijać swoje gospodarstwo i osiągać zadowalające efekty. Prosta procedura, profesjonalna obsługa Klienta oraz szybkie uzyskanie potrzebnych środków czekają na Ciebie. Wystarczy informacja o zapotrzebowaniu na maszynę oraz o dostawcy – my zajmujemy się wszystkimi formalnościami.

Kredyty dla rolników
na zakup maszyn i urządzeń

Maszyny i urządzenia wykorzystywane w rolnictwie są niezbędne Rolnikowi. Znacznie ułatwiają one wykonywaną pracę. Jednak zakup niezbędnych maszyn i urządzeń wymaga dużych nakładów finansowych dla gospodarstwa. Nasza firma oferuje finansowanie zakupu maszyn i urządzeń rolniczych. Wystarczy wybrać właściwy kredyt rolniczy, który z pewnością ułatwi naszym Klientom zakup potrzebnej maszyny lub urządzenia niezbędnego w gospodarstwie.

Zakup maszyn i urządzeń dla każdego rolnika jest ogromnym kosztem. Gospodarstwa z wysokimi dochodami mogą pozwolić sobie na takie inwestycje. Co zrobić w przypadku, jeśli nie dysponują one odpowiednimi funduszami? Kredyt dla rolnika jest obecnie najlepszym sposobem na zakup potrzebnych dla gospodarstwa rolnego nowoczesnych maszyn i urządzeń. Kredyt ten zwiększa szansę na dalszy rozwój działalności rolniczej i osiąganie jeszcze większych zysków.

Dzięki takiemu rozwiązaniu można sfinansować zakup maszyn nowych jak i używanych:

 • ciągników rolniczych i kombajnów
 • do nawożenia, ochrony roślin i nawadniania
 • do uprawy siewu i sadzenia
 • do zbioru płodów rolnych
 • maszyn i urządzeń do hodowli

Kredyt dla rolnika pozwala na odtworzenie parku maszynowego bez korzystania z własnego kapitału. Znajdujące się w naszej ofercie kredyty rolnicze umożliwiają podjęcie i dalszą realizację przedsięwzięć, które często przekraczają możliwości finansowe Rolników.

Zakup sprzętu z dofinansowaniem z UE

Coraz popularniejszy staje się kredyt w związku z uzyskaniem dofinansowania z Unii Europejskiej. Ten rodzaj kredytu rolniczego jest coraz bardziej popularnym sposobem na uzyskanie środków na zakup potrzebnego sprzętu rolniczego. Na czym polega to rozwiązanie? Przedstawiamy kilka prostych kroków!

 1. Klient wnioskuje o otrzymanie kredytu na maszyny rolnicze.
 2. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, wypłacamy gotówkę na zakup sprzętu.
 3. Klient dokonuje zakupu i otrzymuje fakturę, która niezbędna jest przy złożeniu wniosku o dofinansowanie z Unii Europejskiej.
 4. Po uzyskaniu dotacji nadpłaca ją na poczet rat zaciągniętego zobowiązania.

Po zakończeniu wszystkich formalności związanych z kredytem na zakup maszyn rolniczych, Klient może wnioskować o:

 • Ponowne przeliczenie kredytu w celu obniżenia raty (okres kredytowania pozostaje taki sam jak przy zawarciu umowy),
 • Nadpłacenie określonej sumy na poczet kolejnych rat,
 • Skrócenie okresu kredytowania (rata pozostaje bez zmian).

Kredyty dla rolników są bardzo wygodną formą szybkiego pozyskania potrzebnych im w danym momencie środków finansowych na zakup maszyn rolniczych. Kredyt rolniczy umożliwia sfinansowanie zakupu ciągników rolniczych, kombajnów oraz innych maszyn rolniczych potrzebnych w produkcji rolnej.

Uzyskanie kredytu na maszyny rolnicze jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Nasi doradcy mobilni pracują na terenie całego kraju.