Agrobankier.pl

Agrobankier - kredyty dla rolnictwa

NASZA OFERTA

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

Gdy spłata zobowiązania pochłania praktycznie całość dochodów, idealnym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny. Konsolidacja to jedno z głównych narzędzi, które służy do obniżenia miesięcznych zobowiązań finansowych, do których zaliczyć można m.in. kredyt gotówkowy, hipoteczny, kartę kredytową lub inną formę zaciągniętego kredytu. Jakie kroki należy podjąć, aby skorzystać z tego rodzaju usługi? Wystarczy zgłosić się do nas, a my spłacimy wybrane przez Państwa kredyty!

Rolnik potrzebuje gotówki!
Przegląd kredytów dla rolników

Zaciągnąłeś wcześniej kredyt? Nie masz wystarczającej ilości gotówki, aby go spłacić? Proponujemy Ci kredyt konsolidacyjny. Udzielany jest on w celu spłaty wcześniejszych zobowiązań. Środki, które pozyska Klient z tego kredytu przeznacza się na spłatę wcześniejszych zobowiązań.

Działalność rolnicza to nie tylko osiągane zyski. To przede wszystkim ogromne koszty, z którymi Rolnik musi się liczyć. Co zrobić w przypadku, gdy wielkość środków, którymi dysponuje, nie wystarcza na pokrycie bieżących wydatków związanych z rozwojem gospodarstwa rolnego? Wówczas najlepszym rozwiązaniem mogą być kredyty preferencyjne dla rolników.

Jedna rata zamiast wielu kredytów

Kredyt konsolidacyjny jest kredytem, zaciąganym w celu spłacenia wcześniejszych zobowiązań finansowych. Zasada działania tego rodzaju pożyczki jest prosta i przystępna. Na celu ma spłatę przy pomocy jednego kredytu wielu zobowiązań, które zostały zaciągnięte we wcześniejszym terminie.

Kredyt konsolidacyjny skierowany jest głównie dla osób, które z powodu problemów ze spłatą miesięcznych zobowiązań kredytowych mają kłopoty finansowe i potrzebują wsparcia.

Nasi doradcy finansowi przygotują dla Państwa spersonalizowaną i najkorzystniejszą na rynku ofertę. Do wniosku wymagane będą jedynie dokumenty potwierdzające wysokość otrzymywanych dochodów, a także umowy kredytowe lub ostatnie odcinki spłat kredytów, które ulegną konsolidacji. Kredyt konsolidacyjny pozwoli na znaczne zmniejszenie miesięcznych obciążeń kredytowych.

Zapewnimy Państwu:

  • kredyt konsolidacyjny na spłatę zobowiązań o łącznej wartości do 200 tysięcy złotych,
  • korzystne oprocentowanie od 3,9%
  • pomoc w uzyskaniu zwrotów (odsetek, ubezpieczeń) z banków w związku ze wcześniejszą spłatą,
  • maksymalny okres do 144 rat – do Klienta należy decyzja o długości okresu spłaty,
  • brak przymusu zabezpieczenia – nie wymagamy ani poręczycieli, ani nieruchomości.

Jakie korzyści uzyskuje klient?

  • Wydłużenie okresu kredytowania, pozwalające na rozłożenie zobowiązania w czasie i uzyskanie raty możliwej do spłaty.
  • Możliwość przeznaczenia kredytu konsolidacyjnego na spłatę pożyczek w innych bankach.
  • Możliwość otrzymania dodatkowej kwoty, która przeznaczona będzie na dowolne cele.
  • Uwolnienie zdolności kredytowej Klienta w Biurze Informacji Kredytowej.
  • Klient nie musi pilnować kilku terminów płatności.

Uratujemy Twój portfel! Zadzwoń i poproś doradców o szczegółowe informacje!

Kredyty preferencyjne dla rolników

Z myślą o wielu potrzebach sektora rolniczego nasza firma posiada również ofertę, która pozwala na sfinansowanie bieżących wydatków. Kredyty preferencyjne dla rolników umożliwią naszym klientom w pełni rozwinąć potencjał prowadzonego gospodarstwa rolnego. Kredyty te przeznaczać można m.in. na zakup użytków rolnych oraz remonty związane np. z modernizacją budynków i budowli, które służą do produkcji rolnej i magazynowania płodów rolnych. Wykorzystuje się je również w celu wznowienia produkcji w gospodarstwach rolnych, w których pojawiły się szkody związane z wystąpieniem niekorzystnych zjawisk atmosferycznych.

Kredyt preferencyjny dla rolników udzielany jest na warunkach korzystniejszych w porównaniu do warunków rynkowych. Przykładem kredytów preferencyjnych są kredyty dla Rolników, które przeznacza się np. na modernizację istniejących gospodarstw rolnych, zakup nawozów lub inwentarza żywego.

Korzyści związane
z uzyskaniem kredytów dla rolników

Z tego typu kredytów  mogą skorzystać zarówno rolnicy, jak również osoby, które zajmują się prowadzeniem działalności rolniczej. Kredyty preferencyjne dla rolników są wyjątkowo korzystnym sposobem na realizację zamierzonych potrzeb w Twoim gospodarstwie rolnym. Do najważniejszych korzyści związanych z zaciąganymi kredytami preferencyjnymi dla rolników zalicza się m.in. szybką decyzję kredytową, niskie oprocentowanie kredytu oraz długi okres kredytowania.

Nasi doradcy mobilni pracują na terenie całego kraju.